Про ДСП Egger, та чому ми часто рекомендуємо його своїм клієнтам?

Какой материал выбрать лучше всего для мебели
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Про ДСП Egger, та чому ми часто рекомендуємо його своїм клієнтам?

Австрійська компанія Egger була заснована в 1961 году, з того часу з’явидось ще 15 дочірних підприємств в різних країнах світу. Всі вони виготовляють якісну продукцію. ДСП Egger відповідає всім санітарним і екологічним нормам, оскільки в Європі з повагою ставляться до всього, що має відношення як до здоров'я, так і до навколишнього середовища. ДСП Egger на 90% складаються з деревини хвойних порід, на виробництві не використовується хлор. Обгрунтованість цих гарантій доведена багаторічною практикою використання відповідного ДСП. Важливе місце у виробництві займає творчість, компанія постійно поповню кольорову і фактурну гамму плит.

 Міцність, європейські стандарти та довговічність- основні причини, чому ми рекомендуємо саме ДСП Egger. Ми маємо відповідні зразки ДСП Egger і з радістю запропонуємо Вам різноманітні комбінації у виготовленні меблів для дому чи офісу.

Ламіноване ДСП Егер (EGGER) - це деревні плити, облицьовані декоративним папером, просоченою смолами меламінів. Поряд з ДСП в якості несучого матеріалу можуть служити плити МДФ, ОСП Комбілайн або легкі плити. Плити Eurodekor знаходять різноманітне застосування в таких сферах, як виробництво меблів та внутрішнє оздоблення.
Переваги
Велика розмаїтість декорів, для кожного з яких підібрана своя структура поверхні
Оптимальні характеристики поверхні (наприклад, стійкість покриття до стирання або утворення подряпин) відповідно до норм EN 14322
Виконання розкрою плит точно в розмір відповідно до замовлення
Нескладна технологія обробки, що забезпечує дбайливе ставлення до інструментів

Дотримання законодавчих вимог
Компанія Еггер є сімейним підприємством, яке дбайливо ставитись до навколишнього середовища і здійснює діяльність по всьому світу. Тема «Compliance», тобто дотримання законодавчих вимог і внутрішніх інструкцій, має центральне значення для нашої ділової активності та відносин з усіма нашими партнерами. Наступні інструкції допоможуть закріпити такий підхід в думках і діях усіх співробітників компанії Еггер.
Кодекс корпоративної етики
EGGER Code of Conduct - це Кодекс корпоративної етики компанії Еггер, який ґрунтується на цінностях, філософії та цілі нашої Групи підприємств. Кодекс корпоративної етики містить чіткі стандарти поведінки, яких повинні дотримуватися всі співробітники.

Замкнутий цикл виробництва в компанії Еггер

Від живого дерева до готового виробу - замкнутий цикл виробництва. Компанія Еггер виступає за відповідальне використання деревної сировини Як і в природі, наші виробничі процеси організовані за принципом ресурсозберігаючого замкнутого циклу. У центрі нашої уваги знаходиться замкнутий цикл виробництва матеріалів.

Ефективне використання ресурсів
Ефективне використання ресурсів Компанія Еггер оптимізує використання деревини. Щоб використовувати потенціал деревної сировини в максимальному ступені, ми працюємо за принципом «каскадного» застосування деревини. Це означає: спочатку необхідно використовувати ресурси для виготовлення матеріалів і лише потім для вироблення теплової енергії.
 
Деревину використовується по максимуму: від виробництва пиломатеріалів на лісопильному підприємстві і до випуску деревних матеріалів. Все що утворюються при лесопилении деревні відходи знаходять застосування на наших власних підприємствах по глибокій переробці деревини, що постійно підвищує їх цінність. І лише, коли деревина вже не підходить для використання в якості сировини для виготовлення матеріалів, відходи і біомаса піддаються термічній переробці для отримання електрики і тепла. 

ldsp egger

 

02PI AP REF 2017 Badezimmer Egger AT 03 1060x450px

 egger

 

TW lookandfeel KM 1060x450px

TW lookandfeel bedroom 520x520px

TW Pastell 1 1060x450px

 

 

 

E-mail

загружено 1  8 067 275-53-46

Звоните по телефону или пишите на Viber

Мы обязательно Вам ответим

Наша страничка на  Facebook 

Наша страничка на Instagram