Дитячі меблі. Детская мебель

Дитячі меблі. Детская мебель.

Дитяча кімната - це свого роду адаптована модель величезного дорослого миру. Тут дитина за допомогою ігор, іграшок, книг, меблів осягає життя, формує відношення до навчання, батькам.

У розвитку навичок і талантів, формуванні особистості не останню роль грає інтер'єр дитячої. У ній і меблі повинна бути дитячій. Не важкі "дорослі" шафи або тумби, якою не вистачило місця в інших кімнатах, а гарні й цікаві предмети, які маля буде досліджувати й освоювати, і які стануть органічною частиною його маленького миру. Приступаючи до облаштованості кімнати, ураховуйте вік дитини, його захоплення (якщо вони намітилися), а також те, які функціональні зони вона буде включати (відпочинок, сон, навчання). Від цього залежить вибір меблів й її розміщення.

67sANIjXyRAУ кімнаті немовляти буде потрібно колиска або ліжечко, пеленальний столик (часто обладнаний поличками й висувними шухлядками). Колиска часто обладнається об'ємним білизняним ящиком, що висувається по металевих напрямних. Є моделі, у яких бортики можна опускати й піднімати, а також міняти висоту фіксації спального місця. У ліжечку спинки й бічних панелей робляться традиційно високими, щоб дитина не випала. Боковини виконуються не суцільні, а у вигляді планок, щоб постіль провітрювалася, і дитина могла спостерігати за навколишнім середовищем. Для зручності батьків деякі сучасні моделі ліжечок оснащені й "качалками" і коліщатами, які при бажанні легко знімаються. Оскільки в перший рік життя формується кістяк дитини, основу ліжечка становлять твердий матрацик й ортопедичні ґрати - рама.

Усе, що здобувається для грудничка, повинне бути винятково натуральним й екологічними: меблі тільки з масиву дерева, тільки натуральні наповнювачі для матраца й подушок, тільки природні матеріали для штор, чохлів і постільної білизни. І стійкі фарби, які витримають регулярне вологе збирання.

"Від двох до шести" - дуже цікавий вік. Школярі активно пізнають мир, стрімко розширюється їхній кругозір. Цікавий носик виникає те отут, те там, так що не встежиш. Меблі, пропоновані виробниками для дітей цього віку, відрізняється особливою барвистістю й дизайнерською винахідливістю. Ліжко, столик, стільчик, шафки для одягу і ящики для іграшок здобувають часом самі несподівані форми й контури.

Дитина дуже рухлива. Щоб маленькі двічка не плакали, щоб слизька не капали, особливу увагу приділите безпеці предметів меблів: виключите не закруглені, погано оброблені кути, металеву фурнітуру, скляні елементи в меблях. Очевидно, що пристрасті й ріст шестирічної дитини відрізняється від дворічного. Тому особливо зручні гарнітури -трансформери, здатні "рости" слідом за малям і його інтересами. У них один предмет може бути використаний у декількох цілях, взаємне розташування складових частин міняється, перебуваючи як і раніше в одній конструкції. Вона може складатися з одно- або двох'ярусного ліжечка, драбинок, тумбочок, шафок, стола.

Ліжко висувається із шафи, або стіл викочується з-під ліжка, або сама шафа служить підставою для ліжка - варіантів безліч. Ці меблі добре заощаджують місце - її всю можна розмістити навіть на невеликій площі, але ж під дитячі найчастішеприділяються маленькі кімнати. Її компактність дозволяє більшу частину простору залишати незайнятим - для ігор.

У мебелі - трансформери найчастіше можна збільшувати розміри розсувного ліжечка. Однак фахівці радять здобувати повноцінні, стаціонарні ліжка із кращою шириною не міні 90 див. Краще, щоб вони були укомплектовані ортопедичними ґратами й напівтвердими матрацами. Якщо ліжко розміщене на другому ярусі, відстань до стелі повинне становити не менш 70 див. Щодо застосовуваних матеріалів вимоги ті ж - всі тільки натуральне!

Дитина пішла в школу, а виходить, крім іншого йому знадобиться добре організований простір для навчання.

Столи в дитячих кімнатах бувають декількох видів: традиційні одно- або двотумбові, з викатні тумбами, комп'ютерні столи з висувною площиною для клавіатури. Такий стіл може мати додаткові убудовані ящики або окремі тумбочки для системного блоку й інших необхідних приналежності. Головне, щоб меблі відповідали дитині по розмірах. Висота стола повинна бути трохи вище ліктя вартого поруч дитини, а сам стіл нехай буде просторим і стійким. З'явилися столи - трансформери, у яких міняється висота й кут нахилу стільниці. Питання регулювання висоти можна вирішити й за допомогою офісного стільця або крісла ізсидінням, що опускається. Переважніше стілець із високою й пружною спинкою. Оптимальна його висота, - коли ноги дитини, зігнуті в колінах по прямим кутом, упираються в підлогу. Учневі знадобляться також стелажі й полки для підручників, зошитів, книг. Вони можуть бути відкритої й закритими, але меншої глибини, чим звичайні шафи. Маленькі діти ще багато часу приділяють іграм, тому актуальними залишаються кімнати-конструктори. За шкільні роки дитина сильно виростає, у нього кардинально міняються смаки, з'являються нові хобби, формується свій погляд на мир - добре б меблів відповідати цим змінам. Дуже вдалим і практичним рішенням може стати убудовані меблі. На нижньому рівні може розташовуватися ліжко й письмовий стіл, а у верхніх, закритих полках з речі менш затребувані.

У таких меблях зустрічається відкидне ліжко, що вбудовує в стінку, що вдень убирається. Якщо дітей двоє, можна використати двох'ярусне ліжко або конструкцію, у якій ліжка інтегровані одна в іншу. У невеликій кімнаті можна вдатися й до такого рішення: удень одне ліжко встановлюється на іншу за допомогою спеціального кріплення, звільняючи ігровий простір, а на ніч повертається на місце. Щоб меблі були легше з, деякі виробники пропонують моделі на коліщатах.

Старшокласники й студенти - уже не діти, але ще не дорослі. Їхні меблі - молодіжного стилю, сучасна й багатофункціональна. Фактично кімната перетворюється з дитячої в кімнату-студію або кабінет. У ній повинне вистачити місця й для книг, і для музичного центра з колекцією CD, і для конспектів, і для кімнатних рослин. Самі меблі по розмірах, природно, більше дитячій, тому, розташовуючи її на колишньому просторі, особливо ретельно варто продумати її розміщення.

Для дитячої, у якому б "віці" вона не була, найкращевикористати меблі з масиву осики, бука, ясена, берези, вільхи, клена. Екологічно чистої вважаються й меблі із МДФ (матеріал із дрібного деревного пилу, отриманої гарячим пресуванням без використання токсичних сполучних). Застосування ДСП припустиме лише у випадках, коли вся поверхня плити покрита захисним шаром (шпоною, ламинатом або Меланином) і тільки при наявності в продавця гігієнічного сертифіката. Що стосується колірного рішення меблів, то виробники віддають перевагу світлим, радісним тонам. Вибираючи її, головне не перестаратися. Нехай краще меблі будуть по можливості нейтральних квітів, а пожвавити її можна яскравими аксесуарами.

E-mail

загружено 1  8 067 275-53-46

Телефонуйте або пишіть на Viber

Ми обов'язково Вам відповімо

Наша сторінка на  Facebook 

Наша стторінка на Instagram

Наша сторінка на new youtube logo 840x402 

 

залишайтеся на звязку Ми  Переможимо!